Assietter Kina 1800-tal
2017-04-06
452766
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASSIETTER, 3 st, Kina, 1800-tal, diameter 17 cm
Smärre slitage