Golvarmatur 1940-tal
2017-04-05
452707
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVARMATUR, björk samt mässing, 1940-tal, höjd ca 142 cm
Slitage