Ljusstakar i empirestil
2017-04-06
452676
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 29 cm