Nattduksbord Förenade Möbelbarikerna
2017-04-05
452669
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖRENADE MÖBELFABRIKERNA, nattduksbord, 1 par, 1900-talets mitt, bemålade, beslag i mässing, kannelerade ben, skyltmärkta, höjd 54, 52x31 cm
Senare bemålning, smärre färgbortfall, en skiva med nagg