Oscar Bergman akvarell
2017-04-04
452544
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skymningsmotiv, signerad och daterad Oskar Bergman 1913, akvarell, ca 26x36 cm
Ram utan glas