Karmstol Gripsholmsmodell
2017-04-04
452515
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, Gripsholmsmodell, bemålat trä samt textilklädda lösa plymåer, sitthöjd ca 42 cm
Visst slitage