Richard Ryan mapp med 4 serigrafier
2017-04-04
452469
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 86/350, litografier, ca 63x47 cm