Segelbåt akvarell
2017-04-04
452449
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Segelbåt, signerad Ceveras -45, akvarell, ca 33x42 cm