Marianne Ågren oljemålning
2017-04-09
452432
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Medelhavsvy, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 86x126 cm