Jacqueline Bez litografi
2017-04-01
452413
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JACQUELINE BEZ (född 1927), "Femme" (1975), signerad BEZ, litografi AE IV/XV