Orientmatta
2017-04-03
452351
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, bönenisch, ull på bomullsvarp, ca 170x120 cm
Slitage, mindre skador