Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2017-04-04
452306
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967), stockholmsvy, signerad Bertel-Nordström 62, olja på duk, ca 46 x 55 cm