Gösta Werner akvarell
2017-04-04
452296
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1992), komposition, signerad Gösta Werner, akvarell, dagermått ca 26 x 34,5 cm