Ljusstakar sengustavianska
2017-04-03
452248
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, brons, fyrkantig fotplatta, kolonnformad, behängda med kedjor och tofsar, urnformad ljuspipa, höjd ca 22 cm
Smärre nagg, en tofs saknas, upphängning med smärre skador