Orientmatta Täbriz
2017-04-07
452244
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mahal, signerad, ca 330x235 cm
Stälvis hårt slitage