Endre Nemes blandteknik
2017-04-07
452229
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad samt daterad -59, blandteknik på papper, ca 21x30 cm