Antón Pantino, Ciudad
2017-04-07
452207
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANTÓN PANTIÑO (Spanien, född 1957): "Ciudad", signerad och daterad på baksidan Anton Patiño 1988, blandteknik på duk, 114x114cm
PROVENIENS
Galeria Miguel Marcos, Zaragoza
UTSTÄLLD
Contaminated territory, Galeria Miguel Marcos, Zaragoza 1988, avbildad i utställningskatalogen sidan 35