Harald Lindberg oljemålning
2017-04-04
452202
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm, oramad