Kirman
2017-04-03
452194
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kirman, sannolikt, semiantik, medaljong på blå botten, ca 370x246 cm
Slitage, skador