Bordslampa 1800.talets andra hälft
2017-04-03
452187
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, fot i sten, delvis brons, dekor av kvinnofigur, total höjd ca 75 cm
Omarbetad, nagg