Golvlampa 1800-tal
2017-04-03
452184
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1800-tal, kolonnformad, klassicerande stil, förgylld, delvis skuren dekor, total höjd ca 122 cm
Smärre skador