Golvlampa stenfot
2017-04-03
452169
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stenfot med pelare i mässing, höjd ca 148 cm
Visst slitage, senare skärm