Uno Vallman oljemålning
2017-04-03
452159
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (född 1913-2004): Solnedgång, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 33x41 cm