Vävnader 7 st
2017-04-04
452076
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VÄVNADER, 7 st, 1900-tal, den största vävnaden ca 233x163 cm
bruksslitage, smärre fläckar