Lapponia ring örhängen 1 par sterlingsilver
2017-04-02
452011
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RING, ÖRHÄNGEN, 1 par, sterlingsilver, Lapponia, Finland 1980-tal, ringstorlek ca 16,5 mm
Bruksslitage