Kannor i cloisonné
2017-04-02
452006
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANNOR, 1 par, Kina, 1800-tal, cloisonné, dekor av blommor och fladdermöss, höjd 26 cm
Omfattande skador, lagningar, bortfall