Angelica Wiik färglitografi
2017-04-02
451936
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Saxofonist, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60x27 cm