Design Erika Lagerbielke
2017-04-02
451900
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIKA LAGERBIELKE, vas, Orrefors, märkt Orrefors 9559-61, signerad och daterad 2001, 22-499, höjd 13 cm