Takampel Karl Johanstil
2017-04-02
451888
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-tal, Karl Johan-stil, för fem ljus, diameter 57 cm
Bruksslitage