Peter Dahl färglitografi
2017-04-03
451858
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL, (född 1934): Fredmans Epistel nr 19, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42,5x29 cm