Lennart Jirlow färglitografi
2017-04-03
451850
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Nakenmodell, signerad och numrerad L. Jirlow 170/380, färglitografi, ca 45x54 cm
Gulnad