Dockskåp
Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
DOCKSKÅP, 1920-30-tal, köksskåp med inredning, bl.a kryddhylla med porslinsburkar, plå burkar, vispar, tvättfat, mm, höjd ca 27, 30x7 cm, gardinuppsättning samt städmaterial medföljer
Bruksslitage
451844
2017-04-01