Akke Kumlien
2017-04-02
451833
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKKE KUMLIEN (1884-1949): Båt på strand, signerad Kumlien, olja på pannå, ca 21x26 cm