Einar Jolin oljemålning
2017-04-01
451795
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad Jolin 1961, olja på duk, ca 73x60 cm