Mårten Andersson färglitografi
2017-04-01
451693
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Sydländsk by, signerad Mårten A, 51/460, färglitografi, ca 53x64 cm
Oramad