Eric Rhönnstad oljemålning
2017-04-01
451673
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Höstlandskap, signerad Eric Rhönnstad, olja på duk, ca 33x40 cm