Bojan Kina 1800-tal
2017-04-01
451662
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av dubbla lyckotecken samt växtslingor i underglasyrblått, höjd ca 23 cm
Nagg, tillverkningsmärken