Fernand Leger färglitografi
2017-04-01
451660
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FERNAND LEGER (1881-1955):" Les deux figures", signerad och daterad i trycket F Leger -29, färglitografi, 32x25 cm