Bokhylla teak
2017-04-01
451555
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1950-tal, underskåp med dubbla skjutdörrar, överdel med hyllor, höjd ca 152, 80x40 cm
Bruksslitage