Josef Ekberg, vas
2017-04-01
451539
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF EKBERG, vas, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1920, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, höjd ca 25 cm
Krackeleringar