Stanislaw Zoladz färglitografi
2017-04-01
451527
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Skärgårdskobbe, signerad S Zoladz, färglitografi, 258/350, bladmått ca 60x42 cm