Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-04-01
451516
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fågeljägare med hundar, monogramsignerad och daterad ABD 1892, olja på pannå, ca 35x25 cm, skylltmärkt A B Davidson