Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-04-01
451515
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gästgiveri med sittamde resesällskap, olja på duk, ca 39x62 cm
Duklagning