Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-03-31
451372
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy med vatten olja på duk, ca 20x40 cm
Ytskador/ krackelringar