Lennart Jirlow litografi
2017-04-04
451357
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Friluftsmålaren/Le Peintre", signerad L. Jirlow, numrerad 326/380, färglitografi, 45,5x55 cm,
något gulnat blad