Kina
2017-03-31
451328
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger samt underglasyrblått, kalligrafi, höjd ca 13-24 cm
Nagg