Målning 1800-tal
2017-03-30
451318
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figur nedanför kyrkoruin, signerad, olja på duk, 35x28 cm
Smärre slitage, ytsmuts, lös i ram