Jan Naliwajko
2017-03-31
451312
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1972, blandteknik, ca 89x117 cm