Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-03-31
451305
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka i gunga, signerad F Rei Chantal, olja på duk, ca 60x50 cm