Joan Miro
2017-04-02
451302
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): komposition, färglitografi, ur Miro Litographe I, ca 31x48 cm
ej examinerad ur ram, bladets mitt med veck, smärre slitage